ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Κ15

κ15

Σε ένα εντυπωσιακό παιχνίδι που έγινε στη Γλυφάδα, η ομάδα Κ15 του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ επικράτησε με 3-2 της αντίστοιχης του Αστέρα Τρίπολης. Μάλιστα όλα τα γκολ της αναμέτρησης, σημειώθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο. Οι Αρκάδες πήραν το προβάδισμα στο σκορ, μέχρι να ισοφαρίσει για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ ο Ναλιτζής με κεφαλιά. Ο Αστέρας κατάφερε να πάρει εκ νέου το προβάδισμα, όμως και πάλι οι “κυανέρυθροι” έφτασαν στην ισοφάριση με γκολ του Κικίδη, μετά από εξαιρετική ομαδική συνεργασία. Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ πήρε τη νίκη τελικά με 3-2, με γκολ του Μούσσα και διατήρησε το αήττητο στον δεύτερο γύρο του πρωταθλήματος με 5 νίκες και μια ισοπαλία σε έξι λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Οικονομόπουλος, Πολυχρόνης, Τετώρος, Φανάρας, Καρβούνης, Σπανός, Κικίδης, Τσιμιδόπουλος, Μούσσας, Ναλιτζής, Κακάκιος. Αγωνίστηκαν και οι: Σακελλαρίου, Φαλάδος, Λεσάι, Τσάκλας, Ζιαμπάρας, Γιασιάς